تبلیغات


آگهی انجمن بهترین وبلاگ

انجمن آگهی بهترین کد قالب وبلاگ

افزایش امتیاز وبلاگ

جایزه ویژه : تبدیل وبلاگ به سایت
وبلاگSponsered By :

قالب کد وبلاگ قالب وبلاگ______بیوگرافی خواننده های محبوب______

______بیوگرافی خواننده های محبوب______
قالب وبلاگ

بیو گرافی کامل کامران و هومن

والبته این کتی کپی هومنه. اون رو می تونید در ویدئو های" من تو رو نمی خام" و"اون با من" ببینید.

شعری برای هومن عزیزم


بی وفا رفتی نموندی یه سر از روی صفا

تا بگویم هومنم گل رویکم

تو شکستی قلب ما

سخته تنهایی خدا

کم کمک ابرا رو پس کن

تا که این هومن گلم چون قرص ماه

صورتش مهتاب و چشماش آفتاب

بر زمین خشک دل های سراسر آه ما

آخر بیاد

هومن

hooman

ملقب به:هومی

سرگرمی ها:نواختن پیانو*فوتبال*هاکی*بسکت بال*کشتی*وبیشتر وقتها با کامران مشغول ورزش وساخت موسیقی است.والبته متاسفانه طرفدار پرسپلیس (البته اگه می دونست که این تیم الان در چه وضعیه اسمش رو هم نمی آورد)

کارهای مورد علاقه:خوانندگی*بازیگری

کاری که ازش تنفر داره(الهی فداش شم):رنجاندن دیگران

ماشین:ب.ام.و مشکی

هنر پیشه های مورد علاقه:آل پاچینو*روبرت دنیرو*رابین ویلییامز*زتا جونز

برنامه های مورد علاقه:کمدی و طنز

خواننده های مورد علاقه:مایکل جکسون*الیکا کیس*مانی موره وخواننده هایی که موزیک کلاسیک دارند.

آهنگ های مورد علاقه اش در بلک کتز:نرو*لیلی*ای یار

شعری برای کامران عزیزم


گر به ایران آمدی روزی تو باز         می روند مردم به استقبال اقدام تو با آغوش باز

ور به هر جایی ز دنیا تو کنی منزل همی      عاقبت کامران من هستی تو فرزندی از این ایران زمین

 

kamran

این کوچیکی های کامرانه که اسمش رو اشتباه نوشتند هومن. از وبلاگ افروز

(البته این شعر چون دنباله اش کامل نشده یه دفعه دیگه می ذارم)

 

وشه 100تومن!!

کامران

رنگ مو سیاه و رنگ چشم قهوه ای

ملقب به:کامی

حیوان مورد علاقه اش:ببر چینی

زبان:فارسی*انگلیسی*فرانسوی وتا حدودی ترکی

خواندن به زبان های:فارسی*انگلسی*اسپانیایی*عربی*ترکی*فرانسوی

ورزش های مورد علاقه:هاکی*فوتبال*بسکت بال

اوقات فراغت:نواختن پیانو*ساختن موزیک*رقص*ورزش ومقداری هم از وقتش رو با هومن به سینما می رند.

کارهای مورد علاقه:خوانندگی*بازیگری

کاری که ازش متنفره:هر چی که به نفسش ضرر برسونه(یعنی به صداش)

جیگر من از کسایی که توی روی هم وامیستن خوشش نمی آد.

زندگی نامه کامران و هومن:

کامران متولد25 نوامبر 1978 وهومن متولد 23 نوامبر 1980(2آذر 59)هستند.در تهران ودر منطقه ی گیشا زندگی می کردندتا زمانی که کامران 9ساله وهومن 6سالش بوده (آخی چقدر کوچیک بودند)از ایران به کانادا میرن مدتی در مونترال می مونند وسپس به ونکوور میرند وهمونجا درس می خونن وبزرگ میشن وبا رامین زمانی هم در ونکوور آشنا می شند(به گفته خودشون رامین مثل برادر بزرگترشون می مونه).

هر دوشون از همون بچگی عاشق موسیقی بودند وکامران چون بزرگتر بوده پس از اتمام تحصیلات کار موزیک رو شروع می کنه ودر کانادا با گروه های مختلفی کار می کنه.وطبق گفته خود کامران زمانی که یه جا برنامه داشتند کامران به مسئول اون جا میگه برادر من صداش خیلی خوبه بذارین بیاد بخونه.بالاخره راضی میشن که هومن هم بیاد وبخونه ولی هومن که اون موقع فقط15سال داشته رو می بینند وبا اخم به کامران می گن مگه بچه بازیه؟

مدتی میگذره وهومن هم درسش رو در زمینه ی موسیقی وبه خصوص پیانو ادامه میده در اون زمان کامران هم با هنگامه وفریدون(که الان هر کدومشون خواننده های مشهوری شدند ولی نه به اندازه ی عشق های من) گروهی به نام پرواز رو تشکیل می دهند.در همین دوره کنسرت black cat در ونکوور سرنوشت کاهوی من رو از این رو به اون رو کرد.جریان از این قراره که کامران پس از اتمام کنسرت با شهبال شب پره در مورد خودش  و هومن صحبت میکنه.اون هم تا علاقه وعشق کامران رو می بینه بهش میگه باید نمونه کارات را ببینم.وبه این ترتیب میشه که کامران موزیک ویدیوی ایران ایرانم روکه با گروه پرواز خونده بود رواجرا میکنه پس کامران وهومن وهنگامه وفریدون پول هایشان را روی هم می گذارند واون رو می سازند.

خاطره ی با مزه کامران از این ویدئو:همون طوری که دیدین تو این ویدئو تعدادی بچه می دوند که لباسشون هم سفیده هومن هم که اون موقع سنی نداشته باید میدویده یه دفعه میگه من نمی دوم همه تعجب می کنن ولی وقتی نگاه می کنند می بینند که همه ی بچه ها قدشون تا کمر هومن بوده وهمه میخندند(البته این قدر هومن مانکن وخوش اندامه که چند سال به عنوان نمونه مانکن چند شرکت معتبر اروپایی وآمریکایی بوده والان هم که می دونید در تبلیغ fcuk خودی نشون دادند که الهی قربونشون برم.نگید دیوونه شدم البته خب دیوونه شون که هستم ولی یعنی حالا خوب شدم)

خلاصه شهبال از این ویدئو خوشش میاد وبهشون میگه که باید کارشون رو زنده هم ببینه.یه روز شهبال به خونه کامران هومن عزیز من میره( ورامین زمانی هم اونجا بوده) وهمگی به اتاق هومن میرن ورامین با گیتارش آهنگ نرو رومیزنه(اتفاقا من الان دارم نرو رو گوش می کنم) وکامران می خونه هر دو شون خیلی هول شده بودند هومن میگه من اینقدر nervous (نگران و عصبی) بودم که که اصلا نمی دونستم باید چی بگم. کامران با خنده میگه هومن هر چی میومد ومیرفت میگفت سلام که فکر کنم 20 بار سلام کردوهر دوشون قش کردند از خنده.

خلاصه شهبال از این دو تا داداش گل خوشش میاد واونها رو به black catدعوت می کنه وبه این ترتیب کاهو میشن خواننده های رسمی black cat.

اولین آهنگی که قرار شد برای اولین آلبومشون بخونندآهنگ سوگند از ساخته های رامین زمانی بود که هومن برای اولین بار می خواسته بخونه تو استودیو.

احساس هومن تو اون موقعیت از زبون خودش:

من خیلی ناراحت و عصبی بودم وهمش به کامران می گفتم این آهنگ خیلی قشنگه ولی نمی دونم اون طوری که باید آیا می تونم اجراش کنم.بعد دیگه با کامران خیلی تمرین کردیم وکامران در ادامه میگه جای تعریف نباشه ولی هومن جان عالی بود خیلی خوب از پسش بر اومدی وبعد با خنده میگه داداش گلمه.بش افتخار می کنم وهردوشون می خندند.

وخلاصه با این آهنگ قشنگ کاهو اولین آلبومشون رو شروع می کنند.وبعد از 2سال آلبوم زیبای سیندرلا رو به بازار میدن.وآهنگ آفتاب لب بومه آنها را به اوج رساند البته کامران وهومن از خواننده هایی نیستند که کار هایشان راکد باشد برای همین این دو جیگر هر روز پیشرفت کرده اند و دعای ما هم این است که هر روز بیشتر پیشرفت کنند وروزی برسد که آرزوی دیرینه من یعنی دیدن آنها به واقعیت بپیوندد.

از این آلبوم تقریبا تمامش به صورت ویدئو در آمد البته خیلی ساده.وتقریبا 2سال بعدpop father به بازار اومد که بعد ها اسم آلبوم عوض شد واز این آلبوم آهنگ بسیار قشنگ endezvous که شعرش از کامران است شهرت جهانی پیدا کرد به طوری که از طرف mtv جایزه گرفت واین برای اولین بار بود که یک موزیک ویدیوی ایرانی از mtv پخش می شد.وگروه black cat اولین گروه ایرانی بود که اسمشون روی cd طلایی mtv حک میشد در ضمن اگه موزیک ویدیوی بگو من کم داری رو دیده باشین اون دستی که روی کاغذ می نویسه دست شهباله نه کامران.بعد از این آلبوم کامران وهومن تصمیم گرفتند که مستقل کار کنند و دلیلش هم به گفته ی شهبال اینه که black cat یک مدرسه است که هر کسی میاد وچیزی یاد میگیره بعد هم باید بره.

بعد از جداشدنشون از بلک کتز کنسرتهای مختلفی در سراسر دنیا با بزرگان موسیقی برگزار کردند وحدود ژانویه بود که آهنگ من تو رو میخام به عنوان اولین آهنگ صوتی کامران هومن در دسترس علاقمندان به این دو برادر گل قرار گرفت وخلاصه حالا هم که سی دی اورجینال کامران وهومن چند وقته که به بازار اومده  که البته مثل بمب منفجر شد.

تا مطالبی دیگر فعلا خداحافظ

راستی چون کامران ۲۳نوامبر وهومن ۲۵نوامبر به دنیا اومدند تولدشون رو ۲۴ نوامبر می گیرند که یعنی پنج شنبه بوده (۳آذر) الهی قربونشون برم یه سال دیگه هم بزرگ شدند همین دیروز بود که هومن ۱۷ـ۱۸ سالش بود و آفتاب لب بومه رو می خوندند ها یعنی ۶ سال پیش .

هااااااااااااااای این عمر ماست که این قدر زود می گذره!

تولدتون مبارک جیگرای من امید واریم به زودی زود شما رو نه در یه کشور غریب که بلکه در ایران ببینیم .به امید اون روز
طبقه بندی: بیوگرافی کامل از خواننده های ایرانی،
[ پنجشنبه 3 شهریور 1390 ] [ ساعت 13 و 12 دقیقه و 03 ثانیه ] [ HO3EIN ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

با سلام به خدمت دوستان این وبلاگ مختص به بیو گرافی و عکس های خواننده های مورده علاقه ی شما است اگه نظری داشتید میتونید بدید.

یه چیزه دیگه اگه دقت کنید بالا و پایین وب امتیاز وبلاگ وجود داره که اگه شما روی ان کلیک کنید یه صحفه ی دیگه باز میشه که اگه روی رای مثبت کلیک کنید میتونید منو برای اول شدن در مسابقه همراهی کنید خیلی ممنون میشم اگه این کارو کنید.

یه مطلب دیگه اینه که تعداد صفحات وبلاگ 2 صفحه میباشد و برای رفتن به صفحه ی بعدی به پیین صفحه مراجعه کرده و از بین عدد های 1 و 2 عدد 2 رو انتخاب کنید.
نویسندگان
نظر سنجی
با سلام به خدمت دوستان اینجا یه نظر سنجی داریم که حتماٌ حتماٌ باید نظر بدبد سوال اینه که خواننده ی مورده علاقه ی شما کیست؟


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
چت باکس


امکانات وب

ابزار وبلاگ

ابزار وبلاگ

امارگیر حرفه ای سایت

سایت خدماتی نایت اسکین - امارگیر سایت

mouse code|mouse code

كد ماوس